برگزاری اولین دوره جشنواره مسابقات ورزشی دختران و پسران دانشجوی مجتمع آموزش جهاد کشاورزی استان فارس
اولین دوره جشنواره مسابقات ورزشی دختران و پسران دانشجوی مجتمع آموزش جهاد کشاورزی فارس به شرح زیر برگزار گردید.
مسابقات بخش پسران در رشته های فوتسال – والیبال - پینگ پنگ – بدمینتون و دو صحرا نوردی ( 3000 متر ) از تاریخ 24/9/91 الی 27/9/91 به میزبانی مرکز آموزش علی آباد کمین و با نظارت هیئت های ورزشی استان و شهرستان پاسارگاد با حضور 145 نفر ورزشکار – مربی و سرپرست
تعداد تیمها و نفرات شرکت کننده در رشته های مذکور و عناوین بدست آمده در قسمت پسران :
فوتسال جمعاً 6 تیم ( بعثت الف، بعثت ب ، علی آباد الف، علی آباد ب، مرودشت، جهرم )
مقام اول : بعثت ب
مقام دوم : مرودشت
مقام سوم : بعثت الف
والیبال جمعاً 4 تیم (بعثت، علی آباد الف، علی آباد ب، مرودشت)
مقام اول : بعثت
مقام دوم : علی آباد الف
مقام سوم : مرودشت
بدمینتون جمعاً 15 نفر شرکت کننده
مقام اول : آقای حمید زارعی ( بعثت )
مقام دوم : آقای محمد رضا کشاورز ( علی آباد )
مقام سوم : آقای اسماعیل برات ( علی آباد )
پینگ پنگ جمعاً 15 نفر شرکت کننده
مقام اول : آقای اسماعیل برات (علی آباد )
مقام دوم : آقای مسعود شهبازی ( بعثت )
مقام سوم : آقای مهدی شکوهیان ( مرودشت )
دو صحرا نوردی جمعاً 20 نفر شرکت کننده
مقام اول : آقای محمد امین عاری ( علی آباد )
مقام دوم : آقای ابراهیم داور تاش ( علی آباد )
مقام سوم : آقای شکرالله دهقان ( بعثت )
مسابقات بخش دختران در رشته های والیبال - پینگ پنگ – بدمینتون
از تاریخ 2/10/91 الی 3/10/91 به مدت 2 روز به میزبانی مرکز آموزش بعثت شیراز با نظارت هیئت های ورزشی استان با حضور 70 نفر ورزشکار– مربی– سرپرست و ( مسئول تربیت بدنی دختران و مسئول خدمات رفاهی دانشجویان موسسه)
تعداد تیمها و نفرات در رشته های مذکور و عناوین بدست آمده در قسمت دختران :
والیبال جمعاً 5 تیم ( بعثت الف، بعثت ب، علی آباد، دانشکده علوم قرانی شیراز، موسسه آموزش پاسارگاد شیراز )
مقام اول : ( بعثت ب )
مقام دوم : ( دانشکده علوم قرآنی )
مقام سوم : ( بعثت الف )
بدمینتون جمعاً 13 نفر شرکت کننده
مقام اول : خانم نادیا خلیفه ( بعثت )
مقام دوم : خانم راضیه برزگر ( موسسه پاسارگاد )
مقام سوم : خانم فرزانه دیارمند ( موسسه پاسارگاد )
پینگ پنگ جمعاً12 نفر شرکت کننده
مقام اول : خانم فاطمه اشرف ( موسسه پاسارگاد )
مقام دوم : خانم نازنین شرقی ( موسسه پاسارگاد )
مقام سوم : خانم رضوان عبدالرحیمی ( بعثت )
در اختتامیه مسابقات نیز به تفکیک دختران و پسران، به تیم ها و نفرات برتر ( اول تا سوم ) جوائز – حکم و مدال اهداء گردید .